Domki Letniskowe ORLA CHATA


Opis

Oferujemy 2 całoroczne domki "Orla Chata" na Wyspie Karsibór! Konstrukcja naszych domków została specjalnie zaprojektowana i wykonana ze szczególnym naciskiem na całoroczną ich funkcjonalność. Całość została wzmocniona, ocieplona grubą warstwą termoizolacyjną a od środka wyłożona płytami kartonowo gipsowymi. W ten sposób udało się nam stworzyć gustowne i ciepłe wnętrza, dostępne dla naszych gości o każdej porze roku! Domki są wolnostojące, położone obok siebie, na wspólnej działce, na której położony jest również nasz dom rodzinny. Cala działka jest ogrodzona i posiada bezpośredni dostęp do drogi głównej - ul. Łęgowej.


Każdy domek posiada trzy osobne sypialnie, 2 i 3 osobowe, stwarzając możliwość komfortowego nocleg łącznie dla 7 osób. Sypialnie znajdują się na Piętrze domku w tak zwanej części mieszkalnej. Natomiast na Parterze domku znajduje się cześć wypoczynkowa, na którą składają się: przestronny salon z kominkiem połączony z otwartą kuchnią i jadalnią oraz łazienka z kabiną prysznicową. Wewnątrz domku znajdują się drewniane schody, które łączą Parter z Piętrem. W każdym domku na Parterze do dyspozycji gości są: TV, kino domowe, wyposażenie kuchenne wraz naczyniami i sprzętem niezbędnym do przygotowania posiłków. Przy każdym domku jest zadaszony taras przed wejściem, miejsce na grilla, sprzęt do grillowania oraz miejsce postojowe dla samochodu.

Cennik

Cena jednego domku kształtuje się od 300 zł do 360 zł za 1 dobę, w zależności od pory roku i długości pobytu. Ceny do negocjacji.191 wyświetleń w 2024r. Łącznie 1248 (od 2023r.)
Domki Letniskowe ORLA CHATA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu swinoujscie.info.pl

+48 665 354 455
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00