Dziwnówek

Dziwnówek

Podróżując ze Świnoujścia w kierunku wschodnim wzdłuż wybrzeża po przebyciu niecałych 40 km znajdziemy się w Dziwnówku. To niewielka wieś wypoczynkowa położona pomiędzy brzegami morza oraz Zatoki Wrzosowskiej – północnej części Zalewu Kamieńskiego. Dzięki tej międzyakwenowej lokalizacji miejscowość cieszy się sympatią miłośników rozmaitych sportów wodnych, podobnie jak wędkarzy.
W Dziwnówku nie ma wielu zabytków architektury, za to zachwyca piękna, rozległa oraz drobno piaszczysta plaża. Strzeżone latem kąpielisko to ok. 400 m brzegu morskiego.

Dziwnówek zlokalizowany jest na skrzyżowaniu dwóch wojewódzkich szos – nr 102 Trzebiatów --> Międzyzdroje oraz nr 107 prowadzącej do Kamienia Pomorskiego. Dzięki temu można dojechać do Dziwnówka nie tylko prywatnym samochodem, ale także autobusem. Korzystając z komunikacji autobusowej można także bez trudności odwiedzać okoliczne miasta: Szczecin, Kamień Pomorski, Międzyzdroje czy Kołobrzeg.

Dziwnówek posiada bogatą bazę noclegową i gastronomiczną. Niejednokrotnie doceniono w turystycznych konkursach tutejsze kempingi, pola namiotowe, pokoje i domy wczasowe podobnie jak domki. W Dziwnówku każdy wczasowicz wybierze coś dla siebie.

Jeżeli interesują Cię noclegi w Dziwnówku, kliknij www.dziwnowek.pl/noclegi/wszystkie

Ostatnia aktualizacja - luty 2020
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.swinoujscie.info.pl nie odpowiada.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00