Świnoujście - noclegi przy plaży. Kwatery, pokoje, hotele nad samym morzem

Miejscówka jak najbliżej plaży to obiekt pożądania każdego turysty, który decyduje się na noclegi w Świnoujściu. Po to się wyjeżdża na wakacje nad morze, żeby jak najwięcej korzystać ze słońca, morskich fal, miękkiego piasku, jodu w powietrzu… “Polska Wenecja” ma dla wczasowiczów o takich preferencjach kilka interesujących opcji.

Umówmy się - siedzenie w cztero- czy pięciogwiazdkowym hotelu i korzystanie z luksusów to rzecz dla zblazowanych (nowo)bogackich, która dostarcza takich samych wrażeń zarówno przy morzu, jak i na drugim krańcu Polski / kuli ziemskiej. Owszem, komfort wypoczynku stanowi istotny czynnik, lecz zdecydowana większość turystów woli, kiedy mają swój pensjonat bądź domek letniskowy blisko plaży. Zresztą Świnoujście noclegi zapewnia na tyle zróżnicowane, że z pewnością każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Weźmy na ten przykład Dom Wczasowy Zefir: pokoje przy plaży bardziej przypominają przytulne mieszkania niż luksusowe apartamenty z cztero- i pięciogwiazdkowych hoteli - co swoją drogą ma też sporo zalet, z przystępniejszą ceną na czele - za to przejście na zorganizowane kąpielisko nad morzem znajduje się tuż za progiem. Wprawdzie trzeba jeszcze przejść kawałek przez przybrzeżny las, ale tak już jest w całym Świnoujściu.

Dla tych podróżnych którzy chcą odpoczywać blisko morza i czerpać z życia pełnymi garściami, niezłym wyborem będzie Hotel Interferie Medical SPA z własną alejką przy plaży. W środku czeka tyle przyjemności, że niektórzy goście pewnie w ogóle nie opuszczają terenu obiektu ze Świnoujścia. Jednak leży praktycznie tuż przy morzu, pobliska plaża również prezentuje się okazale, da się więc pogodzić oba skrajnie różne style relaksu.

Jeśli chodzi o noclegi blisko plaży w Świnoujściu, warto także poszukać prywatnych kwater. Nawet jeśli są dostępne tylko w sezonie, gwarantują tak domową atmosferę, jak to tylko w biznesie hotelarskim możliwe. Albo taka Villa AS - gdyby nie napis na fasadzie i szyld nad wejściem, można by pomyśleć że to kolejny blok mieszkalny na osiedlu. W kwestii noclegów blisko morza Świnoujście naprawdę daje całkiem spory wybór. Trzeba tylko znaleźć dłuższą wolną chwilę, żeby rzetelnie przejrzeć dostępne oferty… i znaleźć wolne miejsca. Im bliżej lata, tym trudniej o turnus w atrakcyjnej lokalizacji.

Polecamy również:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Świnoujście - noclegi przy plaży. Kwatery, pokoje, hotele nad samym morzem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij