Rejsy korsarskie

“Roza Weneda” nie jest może “Czarną Perłą” znaną z kasowej serii o piratach, ale ewentualne braki w rzeczywistości można nadrobić z użyciem własnej wyobraźni oraz przy pomocy stosownie ubranej załogi.

Statek starannie wystylizowano na jednostkę żaglową, która mogła przed wiekami pływać po Bałtyku pod korsarską lub piracką banderą. 3 olinowane maszty z bocianimi gniazdami, przepiękny galion, luki strzelnicze z lufami armat, wszechobecne drewno… Na 3 pokładach każdy powinien móc znaleźć odpowiednie dla siebie miejsce.

Standardowy rejs “Rozy Wenedy” po Bałtyku trwa około 120 minut. Wycieczki organizowane są przede wszystkim w wakacyjne miesiące (lipiec, sierpień). Latem zdarza się również, że statek wypływa na wycieczki do innych polskich portów i kurortów, np. Dziwnowa. Poza sezonem statek również kursuje, jednak nie tak często jak latem. Dodatkowo, na okręcie są bardzo dobre warunki do urządzenia imprezy okolicznościowej.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Piracka przygoda na pełnym morzu. Zwłaszcza dla tych, którym nie brakuje wyobraźni, a głowę mają wypełnioną opowieściami o Czarnobrodym, Henrym Morganie i podobnych im jegomościach. Pieczołowicie wystylizowana na korsarski okręt “Roza Weneda” wypływa z portu na Bałtyk przez niemal cały rok. Podróż trwa zazwyczaj około dwóch wypełnionych atrakcjami godzin.

Rejsy korsarskie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy korsarskie, zobacz gdzie w Świnoujściu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy korsarskie.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy korsarskie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij