Park linowy Bluszcz

Trudno o miejsce, które lepiej sprawdziłoby zwinność, wytrzymałość i równowagę, niż porządny park linowy. “Bluszcz” w Świnoujściu, który już posiada 7 tras pełnych przeszkód oraz zróżnicowanych pod względem poziomu trudności wyzwań, zapowiada kolejne rozbudowane tory wśród drzew, które odda do użytku w przyszłości.

Dzieci, młodzież i dorośli mogą zmierzyć się z ponad setką zadań na wysokościach - od paru do kilkunastu metrów nad ziemią. Przejście po wąskiej kładce, chyboczącym się mostku, skoki w stylu Tarzana, wspinanie się po sieci, tyrolki (do 80 m zjazdu) i wiele, wiele innych - w tym wyzwania opcjonalne z nagrodami. Wszystkie trasy liczą łącznie 1200 metrów długości, ich przygotowanie wymagało użycia ponad 3 km stalowej liny.

Rzecz jasna niektóre trasy - niebieska czy biała - przeznaczone są dla osób niewprawionych jeszcze w świat parków linowych. Inne z kolei - granatowa, pomarańczowa - będą niezłym wyzwaniem nawet dla doświadczonych weteranów tej formy aktywnego spędzania czasu. Ciekawostką może być trasa fioletowa, pokonywana zawsze w duecie.

Zazwyczaj park linowy Bluszcz rozpoczyna działalność na przełomie kwietnia i maja. Oferuje kilka dodatkowo płatnych usług, jak przejście razem instruktorem, który może filmować zmagania gości.

Nieco mniej kompleksowy - jak na razie - Park Linowy Bluszcz działa od jakiegoś czasu na terenie Międzyzdrojów.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Cennik parku linowego "Bluszcz" w Świnoujściu:

 • przejście trasy białej (dzieci z pomocą rodziców) - 15 zł
 • 2 przejścia trasy niebieskiej - 10 zł
 • przejście trasy żółtej - 20 zł
 • przejście tras zielonych - 25 zł za każdą
 • przejście trasy fioletowej - 30 zł za duet
 • przejście trasy pomarańczowej - 35 zł
 • przejście trasy granatowej - 40 zł
 • przejście trasy czarnej - 35 zł

asysta instruktora + 25 zł

filmowanie przejścia - ok. 40 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Istny “małpi gaj”, tyle że nie dla komandosów, tylko dla zwyczajnych ludzi. Co nie zmienia faktu, że pokonanie wszystkich wyzwań sprawnościowych wymaga niemałej odwagi i niezłej sprawności fizycznej. Świnoujski “Bluszcz” dysponuje siedmioma zróżnicowanymi torami przeszkód, o łącznej długości 1,2 km. Miejscami trzeba się zmagać na naprawdę dużych wysokościach.

Park linowy Bluszcz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Bluszcz, zobacz gdzie w Świnoujściu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Bluszcz.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Bluszcz. Redakcja serwisu www.swinoujscie.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 10 zł
  Park linowy Bluszcz cena biletu ulgowego: od 10 zł
 • od 20 zł
  Park linowy Bluszcz cena biletu normalnego: od 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Bluszcz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij