Na rowerze przez Świnoujście

Świnoujście to także doskonałe miejsce do jazdy na rowerze. Wyznaczono tu kilka szlaków rowerowych, spełniających europejskie standardy. Są one bardzo dobrze oznakowane, drogi są utwardzone, pozbawione przeszkód, znajdują się przy nich wiaty turystyczne ze stojakami na rowery.

W najciekawszych miejscach znajdują się tablice, na których można przeczytać o historii, osobliwościach fauny i flory, rytmie leśnego życia. Owe szlaki to: „Świdny Las” (30 km), „Dookoła wyspy Karsibór” (28 km), Międzynarodowy Nadmorski Szlak Rowerowy „R-10” (25 km), „Dookoła Zalewu Szczecińskiego” (20 km).

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię
Na rowerze przez Świnoujście adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Na rowerze przez Świnoujście, zobacz gdzie w Świnoujściu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Na rowerze przez Świnoujście.
  • 72-600 Świnoujście
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Na rowerze przez Świnoujście opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij