Basen OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świnoujściu dysponuje szeregiem najróżniejszego typu obiektów, na których niewątpliwie jednym z najpopularniejszych i najważniejszych ośrodków będzie kryta pływalnia, zlokalizowana nieopodal miejskich plaż.

Basen świnoujskiego OSiR-u może i nie powala wielkością czy urozmaiceniami, za to w przeciwieństwie do wód Bałtyku doskonale nadaje się do nauki pływania. I to bez najmniejszych zastrzeżeń. Gwarantują to stała temperatura wody (29ºC), brak niebezpiecznych fal, stała obecność czujnych ratowników i możliwość skorzystania z profesjonalnych usług instruktorów. Pozostałe istotne parametry techniczne to 1,5-1,8 m głębokości, 5 oddzielonych od siebie torów oraz 25 metrów długości basenu. Na miejscu działa także szkółka nurkowania.

Kogo niespecjalnie interesuje pływanie, a lubi uprawiać sport, zainteresuje się innymi obiektami OSiR-u. W Świnoujściu miejska spółka opiekuje się jeszcze m.in. kąpieliskami na plażach, jachtową mariną, kortami na otwartym powietrzu i halą dla tenisistów, kompleksem boisk piłkarskich (z naturalną oraz syntetyczną nawierzchnią) czy halą sportową do siatkówki, badmintona, tenisa stołowego i z niepełnowymiarowym boiskiem do koszykówki.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA
Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!
Park Miniatur
Dodaj opinię

Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” to główny gospodarz właściwie wszystkich najważniejszych obiektów sportowych w Świnoujściu. Sprawuje pieczę m.in. nad miejską pływalnią (25 m długości, 1,5-1,8 m głębokości, 5 torów), działającą przez cały rok pod dachem. W innych punktach miasta zajmuje się boiskami do piłki nożnej, kortami tenisowymi, halą czy mariną.

Basen OSiR Wyspiarz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen OSiR Wyspiarz, zobacz gdzie w Świnoujściu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen OSiR Wyspiarz.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen OSiR Wyspiarz. Redakcja serwisu www.swinoujscie.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 4-9 zł
    Basen OSiR Wyspiarz cena biletu ulgowego: 4-9 zł
  • 8-11 zł
    Basen OSiR Wyspiarz cena biletu normalnego: 8-11 zł
  • Grupowy 60-350 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen OSiR Wyspiarz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij